poniedziałek, 4 stycznia 2016

Zagraniczne MSP rok temu.

Jeśli czytacie moje posty, możecie łatwo się dowiedzieć, że miałam już jednego bloga, owszem.
Chciałabym zrobić coś o zagranicznym MSP. Myślę, że ta notka Wam się spodoba, bo to dla mnie akurat jest najważniejsze.
Pomyślałam sobie, że i tak prowadzenie bloga zżera mi trochę czasu, więc pomyślałam sobie, bo zdjęcia z tamtego roku mi się zachowały, więc zrobię tak, że te zdjęcie będą z nie tego roku, lecz z poprzedniego. Więc wiadomo, że coś może się nie zgadzać...
Więc zapamiętajcie, że te zdjęcia zostały wykonane rok temu!!

To może zaczniemy teraz od Niemiec.
Więc na zdjęciu widać, jak wyglądał rok temu ranking Movie Star w Niemczech. No cóż, nic ująć, nic dodać... Niemcy do dzisiaj są "najlepszymi graczami w MSP", gdyż ich lvl są naprawdę zdumiewające! Och.. Taki dużo lvl.. Gdybym ja miałą taki jak angelinatoni lub ta reszta.. xD No cóż, tylko pomarzyć, gdyż wiadomo, że to nasze Polskie MSP schodzi "na psy". *prawie* Każdy teraz myśli o sobie.

Teraz UK.
No cóż, lvl też nie najgorsze... Ale także SC jest mniej. Ja, sama się do tego przyznam, że kiedyś robiłam sobie konta na jakimś zagranicznym MSP, w szczególności to tym zagranicznym MSP było angielskie MSP i pisałam z innymi, chciałam się dowiedzieć o ich zwyczajach itd. Naprawdę, muszę przyznać, że jak tym osobom napisze się, że jesteśmy z Polski to, to dla nich jest po prostu zwyczajne, a nie tak jak u nas... Ja czasem spotykam się z takimi przypadkami w Chat.. Ktoś tam pisze po polsku, a mówi, że jest z innego kraju... Od razu małolaci się go czepiają... Nie ma sensu!! Może ten ktoś korzysta akurat z Tłumacza GOOGLE *tak jak ja w wielu przypadkach..*? Ludzie, gdzie Wasza kultura!? (zwracam się oczywiście do tych, co tak postępują...) Zobaczcie... Reakcja Anglików na to, że jestem Polakiem, na to, że nie jestem z ich kraju, jest po prostu zwyczajna.. Sądzę tylko o tym dlatego, że wiadomo.. Dużo osób zakłada sobie konta na angielskim MSP.. Nic więcej nie będę tej sprawy komentować, gdyż jestem rozczarowana jacy są Polacy.. Nie no, Tuskowi to się nie dziwię, bo kradnie nam hajs, ale Wam?! Niedługo to zostaniecie Putinem, a do tego stopnia to aż trudno jest się zniżyć!

Z tej strony nasza biedna Francja , biedna przez te wstrętne zamachy..

Tutaj popularność w świecie MSP nie jest "zaskakująca" itd.. Normalne lvl, podobnie jak w Polsce.. No, nie ma się czym zachwycać, po prostu.. SC też trochę drobniutko...

A teraz Holandia , czyli nasze ostatnie państwo.

Ostatnie oczywiście z tym, że w tym poście, bo wiecie.. Z tego co wiem co państw na MSP jest 15...
Tutaj chyba z tych wszystkich umieszczonych państw, to Holandia moim zdaniem najgorzej zaleciała.. Nie wiem jak dzisiaj, ponieważ już nie mam tyle czasu co rok temu.. No wiecie.. Matma.. i wszystko wiadomo..



Miśki, to ja się w tym poście z Wami niestety żegnam.. Wstałam godzinę temu, jestem troszkę głodna i w piżamie.. Papatki!

Pamiętajcie o skomentowaniu mojej notki! Chcę wiedzieć, czy robić je jeszcze dłuższe, czy krótsze, czy jest ciekawa, czy temat był ogarnięty... Proszę, bo wiecie.. Jeden wasz kom i jedna maleńka poprawa. :)

~~Crazyhandle~~

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz